Deelnemerslijst (bijgewerkt t/m din 23/7/24 - 9.30 uur)

Aanmelding voor klasse Voornaam SchipperAchternaam Schipper Naam SchipType schip (bouwer en type)
Ongemeten scherpe jachten JanZaaijerNoorderwindAnne Wever, Trintella 42
 AlfredDuitmanParbleuFirst 33.7
 DanielBiegelHawkwindGillissen 9.6
 Durk-Jorritvan der EemsSa BetterHanse 385
 EddyBastiaannet Great escapeBavaria 34
 EllaMolSwellFF95
 ErikDekkerFree BirdSolaris One 48
 EwoudGroeneveldOff-DutyFF65
 Floris VosFeroxDehler 29
 FrankBeuijnDropGrinds 
 FrederiqueLaanRebel LadyWinner 9,5
 GeertNieveenMARLIJNJ92
 GeertHoekstraFITAMINESFriendship 35
 Gert-HenkBakkerKiss ‘n hugHanse 355 (korte kiel)
 GretheReidinga Sagitta Jeanneau Sunlight 30
 HansKruisFirst Match Beneteau First 32
 Hans BennisniXieX 362 sport 
 Hans-PieterBaaijHYGGEGrinde 
 HarmScharftTinaGranada 32
 HarryTemmingCairdeas Friendship 35
 HenkJagerTrouvailleDufour 41 Classic
 HenkKlijnstra Ordinary LoveBavaria 37 cruiser 2007
 HenkOosterhof Anne WolterJeanneau so 43
 HenkKokVoyagerBeneteau 
 IJJepmaSally-BBreehorn 37   Ondiepe kiel. 
 IneFrankeMarijnEtap 37s
 Jan AnjoHoutenOspreySalona 37
 Jan HendrikDe BruinFreyaAlbin Accent
 Joukevan LangenProgressBavaria 45 Cruiser
 JurreOosterhofSolsticeBenetau 40
 MargotBanningDulceBries van der Stadt
 NienkeMeindersmaOrionisBavaria 31
 PascalSpoorenWildebras Scheldeschouw 9.50
 Ralph Lentz Kelvin Kelt 800
 RamonLeeuwen Muschka Klassieker
 RienkBakkerOmegaOmega 34
 RolfKleefDe Witte DraeckDehler Varianta 18
 RomkeLoopikFriesianTrintella 42
 Rowan HardingeImpiX-79 
 RunoJansenOlivierElan 36
 sybrandpotijkERAOmega 36 
 ThijsAdegeestMoonglowHanse 415
 TillburgAnnickout of the blueufo 27
 TonnyKroesPapillon 2Dufour 40 performance
 MichelMiltenburgGematstBeneteau Oceanis 440
 MartinSpeelmanViceversqDehler 36CWS
 JosRemmersSolveigMarieholm 26
 JacobHofmanNjordCoronado 25
 JörgWenzelknYnWaarschip 570
 Klaas-JanGorterde ZeerobNoorkaper, Bijko jachtbouw
 Gerwin BruynoogeCervaJ122
 Jan PieterSilviusMaestroDuetta 94
 FlorisBosInspirationDehler 34
 FredMattheeBommelWesterly Pentland
 CyrilCalisSoof’s Interieur2021
 DouweBruinsma RELAXDehler 39JV
 Piet Poelsma Nooitweeranders Etap 39s ondiepe kiel
 PeterKramerMucho Más Friendship 33
 EmielDonkerFlash Dance IIBavaria 36
 EricaMeijerKelautanVan de Stadt Pionier 9.30
 JobModdermanSatisfaction 2Maxfun 25
 Jurre-JanMuurlingVinX4.3
 HermanWoltjerShakaDehler Optima 101
 WijnandFlorijnStarry NightDehler 34
 RikStumpelZephyrInt. 6mR 
 WimPotBlue Dream Waarschip 980 ocean
 AndreasPieserLeafde 2Friendship 33
 TimReuvekampCetoViva 700 Sanka Yachts
 DaanRijnvisLa MouetteFriendship 28
 Marten HoltropFF NXXDufour 40
 PieterHooft LisaTruly Classic 51” (Hoek design)
 JelmerDocterDr.JJ-Boats J-120
 MarcelVosFF ChillenDehler Optima 101
ORC Double handedArnoudLuijtenVingilotDe Ridder “one-off” 36
 BartDesaunoisBatfishJPK 1030
 GerbenBosJetstreamJ/122
 SanderEssenFast FoodGerrit de Wilde FF-boats/FF95
 KeesWalleFandangoFf110
ORC AlexKlaverNothing BoxXp38 
 DennisHennevangerSaffier se 33 GPSaffier
 FrankBraakCoolrunnings Beneteau First 40.7
 HeinBuistDehleriousDehler 34C
 JeroenLijkendijkHebbesVelsen Medemblik / De Ridder30
 Perry Pruis Brightside F&F 110
 RonPlasTouchdownHanse 54
 RonaldRuiterCocktails&DreamsPro 25
 SiebeSchootstra FlechaFF95
 MichelvisserJalla!Jalla!J105
 KoosVriesDESPERADOFeeling 32DI
 WietzeZetzemaKietDehler 34
 SipkeDijkstraBadassJeanneau Sun Fast 3200
 PeterKorverSkeefBenetau
 HylkeSteensmaYAMAHOELA Yamaha 24 1/4 Ton
 RimmertJongMidnightDehler 36 JV
Ronde en platbodems ongemeten MartijnSmitAnna JohannaWesterdijk zeeschouw
 GertjanTissinkLE 112Vissersman blomaak 11,20
 KlaasKuperusEeltje BaasSkutsje (van der Werff)
 Mathijs Westra Connemara Wanderer 37 staal
VA gemetenDerkWiltenZuidwesterLemsteraak 
 ThomDijksmanKaatjeLemsteraak VA 60